Header Ads

header ad

Tivilog

Tivilog nedir?
Tivilog seyrettiğin dizi, film, yarışma gibi her türlü televizyon programını arkadaşlarınla paylaşabileceğin sosyal TV platformudur. Seyrettiğin programları check-in olarak paylaşabilir, beğenebilir, yorum yazabilirsin.

Seyrettiğim programları nasıl bulurum? Arkadaşlarımla nasıl paylaşırım?
Tivilog sayesinde arkadaşlarına seyrettiğin TV programlarını anlık olarak bildirebilir, ilgi duyduğun film ve dizileri paylaşabilirsin. Yukarıda yer alan arama bölümüne izlediğin TV programının adını yaz. Çıkan sonuçlardan ilgilendiğin programın üzerine tıkla. Açılan sayfada “Check-in” düğmesine tıkla, dilersen kısa yorumunu yazarak hem Tivilog’da hem de Facebook'da arkadaşlarınla paylaş. Arama sonuçlarında istediğin program gözükmüyorsa yandaki “Ara” düğmesine veya klavyendeki "Enter" tuşuna basıp ilgili tüm programların listelendiği arama sonuçlarını görebilirsin. Aradığın program Tivilog'da yok ise buradan yeni program önerisi yapabilirsin. 

Check-in ne anlama geliyor? Nasıl Check-in olurum?
Tivilog'da Check-in olmak, bir TV programını seyrettiğin anda başkaları ile paylaşman anlamına gelmektedir. Bir TV programına check-in olduğun zaman, o programın sayfasında ve profil sayfanda o programı izlediğini diğer Tivilog kullanıcıları ile paylaşmış olursun. Check-in olmak istediğin programın sayfasında yer alan "Check-in" düğmesine bastığında, yeni bir pencere açılır. Check-in olurken programla ilgili yorumunu da paylaşabilirsin. Facebook'da duvarında paylaşmak istemezsen "Facebook'da paylaş" seçeneği iptal edebilirsin. Check-in olacağın programın bölümleri varsa, check-in olmak istediğin sezonu ve bölümü seçebilirsin. Seçmezsen programın kendisine check-in olacaksın. Her check-in işleminden puan kazanırsın. Facebook'da paylaşırsan daha fazla puan kazanacaksın.

Facebook'da paylaş ne demek? Neden Facebook'da paylaşmalıyım?
Bir programa check-in olduğunda veya yorum yazdığında "Facebook'da Paylaş" seçeneğini işaretlersen, Facebook duvarına bu bilgi yansıyacak, bu sayede arkadaşların seyrettiğin TV programlarından haberdar olabilecektir. Yorumlarını ve check-in'lerini Facebook'da paylaştığında duvarında da arkadaşlarınla program hakkında yazışma olanağı bulacaksın. Tivilog'da yazdığın yorumları ve check-in olduğun programları Facebook duvarında paylaştığında çok daha fazla puan kazanacaksın.

Hiç yorum yok

Dilerseniz Facebook hesabınız ile yukardaki yorum bölümünede yazabilir.
"Anonim" seçeneğiyle isim vermeden yorum yazılabilir.
"Adı/URL" seçeneğiyle sadece isim vererek de yorum ekleyebilirsiniz.
Veya info@logohikayeleri.com adresine mail atabilirsiniz...

Blogger tarafından desteklenmektedir.