Header Ads

header ad

Bizim Hikayemiz

Ali Çam
İlk olarak hedefim sayfamın ayakta kalmasını sağlamaktı ve 2.yaşını bitirip 3.yaşına girerken diyebiliyorum ki galiba bunu başarmışım.Şu anda alanında lider durumda olan "logo hikayelerini" sizlerinde sayesinde daha ileriye daha güzel hedeflere taşımak istiyorum.

Logo Tasarım
Logo Hikayeleri'nin logosu gayette ilgi konusu olmuştur çünkü bütün logoların bir hikayesi olduğu savunan zihniyetinde bir logosu olması gerekiyor...Zor oldu ama sonunda  bir logoya karar verdim.Logomun tam olarak bir açıklaması yok ama her bakan farklı yorumluyor kimileri minare arasına asılan razaman yazıları , kimileri İstanbul'u anlatan bir tasarım , değişik yorumlar var ama dediğim gibi bir hikayesi yok ...İllaki bir hikaye arıyacak olursak logosuzluktan yola çıkarak oluşmuş bir hikayedir ve bu logoyu tam olarak 2.yıl sonra bulabildik...

İnsan Kaynakları
Logo hikayelerine yardımcı olmak , çalışmak vs. isteyen herkese kapımız açıktır. Bu konu hakkında detaylı bilgi için info@logohikayeleri.com adresinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz. 

İletişim
İletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz... 

Paylaşımlar ve Logo Hikayeleri
Sayfamızda yaptığımız teknoloji ve markalara yönelik haberler teknoloji ve haber sitelerinden alıntıdır.Bu siteleri kaynak olarak göstermemekteyiz yalnız her hangi bir problem olması durumunda an itibari ile bizlere ulaşılıp anında gereği yapılacak kaldırılması isteniyorsa kaldıracaktır.Markaların hikayeleri hakkında ise sizlerinde bildiği gibi bu hikayelerin çoğu markaların kendi web sitelerinde bulunmaktadır biz bu hikayelerin bir çoğunuda buralardan temin etmekteyiz aynı şekilde markalar / firmalar hakkında her hangi bir problem arz ediyorsa iletişime geçildiği taktirde hemen gereği yapılacaktır.
Blogger tarafından desteklenmektedir.